Kategorie

Producenci

Promocje

Najczęściej kupowane

Block title

Visit our blog

Lista produktów producenta: Ami Play

Firma AMI PLAY powstała w 2002 roku, jako mała firma rodzinna z zamysłem produkcji akcesoriów dla psów,
których jesteśmy gorącymi wielbicielami. Ucieszył nas fakt ciepłego przyjęcia przez rynek - prawdopodobnie naszą
mocną stroną jest dbałość o detale produkcyjne, brak lęku przed 3-letnią gwarancją i wprowadzanie na bieżąco nowych pomysłów. Szybkie wprowadzanie nowych, atrakcyjnych modeli jest dla nas również sposobem na wyprzedzanieo krok poczynań konkurencji. Naszym celem stało się zbudowanie stabilnej firmy chroniącej polski rynek pracy, a zarazem mogącej udowodnić partnerom zagranicznym możliwości polskich producentów w zakresie wytwarzania produktów najwyższej klasy europejskiej. Posiadając potencjał produkcyjny z przyjemnością witamy klientów OEM, dla których jesteśmy gotowi produkować serie wyrobów pod konkretne zamówienia, to znaczy z logo klienta, w jego kolorystyce itp.
Przede wszystkim kochamy zwierzęta i jesteśmy gotowi poświęcić sporo czasu, aby tylko relacje psa z człowiekiem
stały się bliższe. Cieszy nas fakt, że naszymi produktami zasilamy hurtownie akcesoriów zoologicznych zarówno w kraju, jak i za granicą, bo jest to wymiernym wskaźnikiem potwierdzającym poprawny kierunek rozwoju naszej firmy.Niektóre cechy naszych wyrobów stawiające je w kręgach europejskiej jakości są następujące:
• każdy produkt wyposażony jest w metkę z „eurodziurą” do powieszenia na stojaku,
• każdy produkt zawiera ogólny (opis serii) oraz szczegółowy kod kreskowy,
• w trosce o jakość artykuły mają wszyte kody indywidualne pracowników produkcji,
• haltery i kagańce podszywane są gąbką dla zwiększenia komfortu psa,
• stosowane są zatrzaski wysokiej jakości z elastycznego, mrozoodpornego materiału,
• używana kolorystyka daje możność „wyposażenia” psa w akcesoria o tym samym wzorze,
• gwarancją trwałości są wyjątkowo mocne nici używane do łączenia elementów,
• zamówienia realizowane są dowolną drogą komunikacji
NASZA WIZJA - staramy się uważnie obserwować otaczający nas świat, dążąc do zaspokajania potrzeb naszych klientów w zgodzie z potrzebami zwierząt oraz – co ważne – z potrzebami środowiska. Opierając się na uwagach naszych kontrahentów wymagamy od siebie stałego rozwoju we wprowadzaniu w życie naszych projektów.
STRATEGIA FIRMY - to działania w zakresie dynamicznego rozwoju, zaangażowanie w działalność na rzecz zwierząt i ochrony środowiska (między innymi uczestniczymy w akcjach charytatywnych na rzecz psów), przy jednoczesnym utrzymywaniu profitów wynikających z elastyczności podejmowanych decyzji produkcyjnych, walki o atrakcyjne ceny oraz stałej kontroli odbioru naszych produktów przez szeroko rozumiany rynek.
ŚRODOWISKO BIZNESOWE – uważamy, że podstawą owocnej współpracy jest wzajemne zaufanie między partnerami biznesowymi. Dopracowaliśmy się szerokiego kręgu kooperantów krajowych i zagranicznych, na których możemy polegać, co stwarza nam komfort bezstresowej pracy nad nowymi rozwiązaniami.
ZASADA OSTROŻNOŚCI – firma AMI PLAY dąży do tworzenia i rozpowszechniania najlepszych produktów z punktu widzenia ich bezpieczeństwa oraz niezawodności. Stale monitorujemy najnowsze doniesienia dotyczące substancji szkodliwych dla zwierząt oraz środowiska, a nasze produkty są konsultowane ze specjalistami.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów