Preparaty witaminowe

Najczęściej kupowane

Promocje

  • Tpay bezpieczne płatności

    Tpay bezpieczne płatności
DERMAPHARM Dog Vital Zobacz większe

DERMAPHARM Dog Vital

Nowy produkt

DERMAPHARM

Dog Vital preparat odżywczy dla psów z HMB

Więcej szczegółów

dostępność 1-5 dni

37,90 zł brutto

Więcej informacji

DERMAPHARM Dog Vital


 

Zastosowanie
POPRAWA KONDYCJI I ZWIĘKSZENIE MASY MIĘŚNI PSÓW AKTYWNYCH, PRACUJĄCYCH I WYSTAWOWYCH.

DogVital zawiera HMB - naturalną substancję występującą w niewielkich ilościach w organizmie zwierząt i ludzi, która przeciwdziała rozpadowi białka mięśniowego. Dzięki temu zwiększa wydolność, przyśpiesza regenerację mięśni po intensywnym treningu i wysiłku fizycznym a także zwiększa masę mięśniową.

Dogvital przeciwdziała zanikowi mięśni towarzyszącemu starości, przez co poprawia sprawność motoryczną i opóźnia procesy starzenia.


Wskazania
* Poprawa kondycji psów aktywnych, zwiększenie muskulatury u psów wystawowych.
* Przywrócenie sprawności u  psów seniorów i opóźnienie procesów starzenia.
* Przyspieszenie powrotu do zdrowia i wzmocnienie mięśni u psów cierpiących na miopatie dyskopatie i dysplazje.
* Rekonwalescencja po zabiegach przebiegających z unieruchomieniem.

Składniki aktywne:
* HMB to 3-hydroksy-3-metylomaślan - naturalny metabolit przemian leucyny w organizmie. HMB znajduje się w małych ilościach w pokarmach mięsnych, ale w ilościach niewystarczających przy wzmożonym treningu, bądź chorobach.
* Dekstroza. Produkt wysokokaloryczny, łatwo przyswajalny przez organizm, regeneruje siły, wzmacnia pracę serca i mięśni. Stanowi doskonałą odżywkę wzmacniającą w okresach rekonwalescencji, stanach wyczerpania i okresach wzmożonego wysiłku fizycznego. Wzmacnia efekt metaboliczny HMB.

Dawkowanie:
Podawać dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Psy sportowe: na 5 dni przed zawodami wskazane jest zwiększenie dawki do 3 razy dziennie. Zaleca się wymieszanie preparatu z uprzednio przygotowanym jedzeniem. W przypadku suchych pokarmów granulowanych wskazane jest uprzednie spryskanie karmy olejem roślinnym, tak aby proszek nie opadł na dno miski.

* Opakowania 150g i 300g: 5g na 15 kg masy ciała


Uwagi
* Czy DogVital ma jakiekolwiek działanie uboczne?
W żadnym z przeprowadzonych badań na zwierzętach i ludziach nie zaobserwowano niekorzystnego wpływu HMB, głównego aktywnego składnika preparatu. Co więcej, przeprowadzana równolegle szczegółowa analiza wybranych wskaźników krwi potwierdziła korzystne oddziaływanie HMB na organizm.
* Czy DogVital jest dopingiem?
Aktywny składnik preparatu, HMB, występuje naturalnie w organizmach zwierząt. Jest także obecny w wielu roślinach, (np. grejpfruty, lucerna). Dlatego stosowanie DogVitalu jest bardzo bezpieczne, nie prowadzi do uzależnienia i nie ma nic wspólnego z dopingiem.
* Jak szybko zaobserwujemy efekty stosowania DogVitalu?
Już po 5-6 dniach stosowania preparatu możemy spodziewać się jego pozytywnego oddziaływania na organizm. Zaleca się, aby preparat był stosowany przez okres co najmniej 3 tygodni.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku